Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Šovi un seriāli

Skandalozā Violeta pārdomājusi – viņa paziņo, ka atgriezīsies Latvijā!

Skandalozā Violeta pārdomājusi - viņa paziņo, ka atgriezīsies Latvijā! 22

Lai arī realitātes šovu zvaigzne Violeta Stepanova pirms kāda laika paziņoja, ka ir izlēmusi uz mūžiem palikt Dānijā, apgūt valodu un veidot karjeru tur, pēc dažiem ārzemēs nodzīvotiem mēnešiem viņa domas mainījusi. Sarunā ar Skaties.lv Violeta paziņo, ka ilgojas pēc dzimtenes un plāno braukt mājās.

“Saimnieks meklē sievu” skaistākais pāris Jānis Šmits un Daiga publicē apburošu FOTO

"Saimnieks meklē sievu'' skaistākais pāris Jānis Šmits un Daiga publicē apburošu FOTO 12

”Saimnieks meklē sievu” visai droši var dēvēt par vienu no tiem pašmāju šoviem, kurš radījis vislielāko skaitu patiešām laimīgu ģimeņu. Tostarp ir arī Jānis Šmits un Daiga Eglīte. Ilgu laiku slēpuši attiecību turpinājumu pēc TV spēles, abi beidzot padalījušies ar skaistu foto, kas parāda, ka arī pēc spēles pāris dzīvo mīlestībā.

VIKTORĪNA ”KO TU ZINI PAR LATVIJU?”  1. KĀRTA

VIKTORĪNA “KO TU ZINI PAR LATVIJU?” 1. KĀRTA 2

Kā jau ierasts, februārī TV3 kanālā atgriežas izglītojoši izklaidējošais raidījums ”Es mīlu tevi, Latvija!” Kamēr televīzijas ekrānos atjautībā un prāta veiklībā sacenšas Valtera un Janas komandas, portāls Skaties.lv jums, dārgie skatītāji un lasītāji, piedāvā pārbaudīt savas zināšanas ikgadējā viktorīnā ”Ko tu zini par Latviju?”.

“”UgunsGrēks” man sniedza roku brīdī, kad apsvēru aktrises karjeras beigšanu!” Luīzes lomas atveidotāja par seriāla pēdējo sezonu

""UgunsGrēks" man sniedza roku brīdī, kad apsvēru aktrises karjeras beigšanu!" Luīzes lomas atveidotāja par seriāla pēdējo sezonu

Iesākumā viņas tēls strādāja pie Vadima kazino, pēc tam kļūstot par istabeni Pētersonu viesnīcā. Tad Luīze uz laiku nozuda, bet atgriezās ar vēstīm, ka ir stāvoklī no vecā Felzenbahera. Nu jau kļuvusi par stabilu vērtību seriālā, bet ko Madara Melne-Tomsone domā par “UgunsGrēka” pēdējo sezonu? Portāls Skaties.lv aicināja viņu uz nelielu sarunu.

Simtiem latviešu raujas uz tikšanos ar ”UgunsGrēka” zvaigznēm; arī tu vari vēl paspēt

Simtiem latviešu raujas uz tikšanos ar ''UgunsGrēka'' zvaigznēm; arī tu vari vēl paspēt 1

Skaties.lv izsludinātā iespēja ”UgunsGrēka” faniem klātienē satikt kādu no saviem mīļajiem aktieriem un uzdot sev interesējošos jautājumus izpelnījusies milzu atsaucību. Jau vairāki simti seriāla skatītāju iesūtījuši savus pieteikumus, un vispopulārākie varoņi, ko tauta grib aicināt uz randiņiem, ir Marija Linarte jeb Krista un Zane Daudziņa jeb Helēna.

TV3 šova veidotāji skaidro, kādēļ brašajam tētim Jānim ”atņemti” 100 eiro

TV3 šova veidotāji skaidro, kādēļ brašajam tētim Jānim “atņemti” 100 eiro 7

Trešdienas, 22. februāra, vakarā pirmo reizi TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” vēsturē tēvs ģimenei nopelnīja par simt eiro mazāk, nekā tas bija izdevies viņa priekšgājējiem. Lai gan TV ekrānā izskatījies, ka Jānis ar visiem pieciem uzdevumiem ticis galā godam, šova skatītāji un fani izjūt rūgtumu par spēles godīgumu.

Pirmo reizi TV3 šovā: tētim nav pa spēkam visi sievas uzdevumi

Pirmo reizi TV3 šovā: tētim nav pa spēkam visi sievas uzdevumi 7

Trešdienas, 22. februāra, vakarā TV3 skatītāji piedzīvoja vienu no jestrākajiem šova ”Tēta nedienas Latvijā” raidījumiem. Jānis sarīkoja nebēdnīgu bērnu ballīti, gatavojās sievu pārsteigt ar serenādi, bet daudzo aktivitāšu jūklī tomēr viens pilnībā paveikts darbiņš izpalika.

”Man vairs nav, ko zaudēt, atklāju visu.” ”Pirmā skūpsta” Aija par sava bērniņa likteni, izpostīto ģimeni un bērnības traumām

''Man vairs nav, ko zaudēt, atklāju visu.'' ''Pirmā skūpsta'' Aija par sava bērniņa likteni, izpostīto ģimeni un bērnības traumām 10

“Vai jūs zināt, kā ir tad, kad pazūd pamats zem kājām? Kad 17. dzimšanas dienā piezvana no policijas, lai brauc uz Gaiļezera morgu atpazīt mirušo tēvu? Kad meklē mammu un atrodi viņu nemaņā kādā ”pritonā”?” šādus jautājumus Skaties.lv lasītājiem, kuri pēdējo nedēļu laikā anonīmi tik aktīvi apsprieduši viņas dzīvi, uzdod ”Bez Tabu Pirmā Skūpsta” dalībniece Aija Dembovska. Aijai vairs nav, ko zaudēt. Viņa ir izlēmusi iet uz visiem simts procentiem un neslēpt vairs neko.