Šons Pens atgriežas asa sižeta kino

0 komentāri

Lielbritānijā pasaules pirmizrādi piedzīvojusi jauna kinorežisora Pjēra Morela asa sižeta filma Šāvējs (The Gunman). Galvenās lomas tajā atveido vairākas Oskara balvas ieguvušie Šons Pens un Havjers Bardems.

Filmā Šāvējs amerikāņu aktieris Šons Pens atveido izbijušu speciālo uzdevumu vienības kareivi, kurš pamet Kongo Demokrātisko Republiku, kur piedalījās valdības gāšanā. Taču pēc vairākiem gadiem viņa pagātne atgriežas un sāk viņu vajāt – viņa bijušie darba devēji pieņem lēmumu Džimu nogalināt.

Bēgot no pasūtījuma slepkavām, Džims nokļūs Barselonā un, lai glābtu savu dzīvību, sāk cīņu pret slepkavības pasūtītājiem un cenšas atgūt labo slavu.

Šī ir pirmā Šona Pena asa sižeta filma pēdējo 30 gadu laikā. Tās režisors ir Pjērs Morels, kurš ir pazīstams ar tādiem darbiem kā Nolaupītā, No Parīzes ar mīlestību un Rajons B13. Citās lomās ir iejuties arī Oskara balvas ieguvējs Havjers Bardems, Idris Elba un Rejs Vinstons, kurš plašāku atpazīstamību guva pēc filmas Indiana Džonss un kristāla galvaskausa karaļvalsts.

Latvijas kinoteātros filmu Šāvējs sāks izrādīt no 27. marta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas