Zināms Justa uzstāšanās kārtas numurs Eirovīzijā

0 komentāri

Latvijas dalībnieks Justs Sirmais starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā ar Aminatas sarakstīto dziesmu Heartbeat uzstāsies otrajā pusfinālā, 12. maijā, kā pirmais.

“Kāpt pirmajam uz skatuves vienmēr ir liels izaicinājums un prasa īpašu koncentrēšanos, bet tajā pašā laikā šis sarežģītais uzdevums ļoti mobilizējot,” saka Justs. Viņš ir pārliecināts, ka Latvijas un viņa vārds, izskanot pirmajam, nesīs lieliskus rezultātus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdzās Latvijas pārstāvim otrajā pusfinālā uzstāsies mūziķi no vēl 18 valstīm: Albānijas, Austrālijas, Baltkrievijas, Beļģijas, Bulgārijas, Dānijas, Maķedonijas, Gruzijas, Īrijas, Izraēlas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Rumānijas, Serbijas, Slovēnijas, Šveices un Ukrainas.

Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmais pusfināls Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā notiks 10. maijā, otrais – 12. maijā, bet fināls – 14. maijā.

Kopumā starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies jau 61. reizi, piedalīsies 43 dalībvalstis.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas