Zināmi nozīmīgās TV raidījumu balvas pretendenti

0 komentāri

Losandželosā nosauktas nominācijas Amerikas Savienoto Valstu televīzijas raidījumu balvai Emmy.

Visvairāk – 26 kategorijās – nominēts Deivida Benofa amerikāņu televīzijas drāmas seriāls Troņu spēle. Savukārt 21 nomināciju ar saviem seriāliem – politisko trilleri House of Cards un komēdijseriālu Transparent- ieguvis ASV interneta medijs Netflix.

Par labākā galvenās lomas aktiera godu sacentīsies politiskās drāmas House of Cards galvenā varoņa atveidotājs Kevins Speisijs, Džefs Daniels no seriālā Newsroom un Braiens Krenstons no Breaking Bad. Savukārt labākās aktrises titulam nominētas tādas zvaigznes kā Elizabete Mosa, Klēra Deinsa un Robina Raita.

Emmy balva vai vienkārši Emmy ir ASV apbalvojums televīzijā. Tā tiek uzskatīt par ekvivalentu balvu Amerikas Kinoakadēmijas balvai, Tony balvai un Grammy balvai. Balva tiek pasniegta dažādu amerikāņu televīzijas sektoru pārstāvjiem. Emmy tiek pasniegta kopš 1949. gada. Šogad Emmy pasniegs 25. augustā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas