Zināmi gada sliktāko filmu balvas Zelta avene pretendenti

0 komentāri

Nomināciju līdere Zelta avenes balvai, kas ik gadu Oskaru ceremonijas priekšvakarā tiek pasniegtas aizvadītā gada sliktākajām filmām, ir amerikāņu režisora Maikla Beja filma Transformers: Age of Extinction (Transformeri: Iznīcības laikmets), kas izvirzīta septiņās kategorijās.

Pa sešām nominācijām ieguvusi fantāzijas kinolente The Legend of Hercules un kristīgā Ziemassvētku filma Saving Christmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizvadītajā gadā Transformeri bija piektā ienesīgākā kinolente ASV. Tās ieņēmumi no biļešu pārdošanas kinoteātros visā pasaulē pārsniedz vienu miljardu dolāru (848 miljonus eiro).

Gada sliktākās kinolentes balvai izvirzīti Transformeri, The Legend of Hercules, Saving Christmas, komēdija Teenage Mutant Ninja Turtles (Bruņurupuči nindzjas) un trilleris Left Behind (Pamestie) ar aktieri Nikolasu Keidžu galvenajā lomā.

Amerikāņu aktrise Kamerona Diaza nominēta sliktākās aktrises balvai par lomām romantiskajās komēdijās The Other Woman (Atriebība sieviešu gaumē) un Sex Tape (Seksa video), kā arī sliktākās otrā plāna aktrises statuetei par tēlojumu kinolentē Annie.

Komiķa Seta Makfārleina satīriskais vesterns A Million Ways to Die in the West (Miljoniem iespēju, kā atdot galus) izvirzīts vairākās kategorijās, tostarp par sliktāko aktieri, ekrāna pāri un režiju.

Lai arī Zelta avenes iepriekšējos gados visdāsnāk tikušas piešķirtas aktierim Ādamam Sandleram, šoreiz viņš ieguva tikai vienu nomināciju par lomu romantiskajā komēdijā Blended (Kopā pret pašu gribu).

Šogad ieviesta jauna balva, ko piešķirs iepriekšējo gadu Zelta avenes laureātam, kuram pēdējā laikā izdevies iegūt pozitīvu novērtējumu. Uzvarētāju noteiks skatītāju balsojumā. Kategorijā nominēts Bens Afleks, Dženifera Anistone, Maiks Maierss, Kianu Rīvss un Kristena Stjuarte.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas