Ziemassvētku dziesmiņas – kā izturēt šo laiku?

0 komentāri

Nu jau tepat ir Trešā advente un aiz kalniem nav arī paši Ziemassvētki. Bez Tabu skaidro, kā šajā laikā nepazust daudzo Ziemassvētku melodiju virpulī.

Tie, kuriem īpaši bieži nākas dzirdēt un savā ziņā arī ciest Ziemassvētku laikā, ir radio dīdžeji, kas spiesti klausīties Ziemassvētku melodijas jau no novembra beigām. Star FM radio personība Jānis Romanovskis norāda, ka pat baudāma un neapnicīga ir gaumīga Ziemassvētku mūzika, taču banālas melodijas liek trūkties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt grupas ārzemnieki solists Jorans Šteinhauers atklāj, ka uz šiem svētkiem ir sacerējis savu dziesmiņu Ziemassvētkiem un noklausījies latviešu dziesmu Uzsniga sniedziņš balts. Viņš atklāj, ka īsti nesaprot, kāpēc daži viņa paziņas uzskata šo dziesmu par depresīvu. ”Tā taču ir melanholiska. Skaista,” uzskata Jorens.

Savukārt aktrise Rēzija Kalniņa uzskata, – lai nezaudētu svētku sajūtu, ir jānodala dziesmas, kas skan, piemēram, baznīcā un lielveikalā. Vairāk skaties video.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas