Ziedoņa fonds Viegli aicina uz ikgadējo Ziemas burziņu

0 komentāri

Imanta Ziedoņa fonds Viegli 14. un 15. decembrī aicina uz ikgadējo Ziemas burziņu fonda atbalstam – stāvkoncertu, informē fonda pārstāvji.

Pasākuma galvenais akcents būs vērsts uz kopā būšanas prieku – gan vienam ar otru, gan Viegli muzikālajiem skaņdarbiem.

Paredzēta arī sirsnīga kopdarbošanās Lapsas piparkūku darbnīcā, mierīga lasīšana vai aktīvas diskusijas bibliotēkā – ar mudinājumu iemainīt kādu savu jau izlasītu grāmatu pret kādu vēl neiepazītu darbu no fonda krājuma, neaizmirstot par iedvesmotu apsveikuma kartīšu rakstīšanu un sūtīšanu saviem mīļajiem.

Par pasākuma muzikālo daļu rūpēsies mūziķi, kuri piedalījušies abu fonda Viegli mūzikas albumu ierakstos – Renārs Kaupers, Jānis Strapcāns, Jānis Holšteins-Upmanis jeb Goran Gora, Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs jeb El Mars un citi. Solīti arī pārsteigumi un viesmākslinieku priekšnesumi.

Visi pasākuma ieņēmumi tiks ziedoti Imanta Ziedoņa fonda Viegli projektu un mērķu īstenošanai – turpināt sakopt un labiekārtot dzejnieka mājas Dzirnakmeņi, veidojot tās par radošuma centru, kā arī veidojot apbalvojumu Laiks Ziedonim un izstrādājot mācību spēli Krāsainās pasakas.

Pasākumi notiks Latvijas Dzelzceļa muzejā 14. decembrī plkst. 15.00 un plkst. 19.00, bet 15. decembri – plkst. 18.30. Pasākuma norises laiks ir divas stundas, ieeja būs atvērta stundu pirms koncerta sākuma. Biļetes cena, kas skaitīsies kā ziedojums fondam, ir 20 eiro. Tās ir iegādājamas elektroniski ekase.lv un kinoteātra Splendid Palace kasēs.

Fonds Viegli darbojas un realizē dzejniekam Imantam Ziedonim tuvu misiju, kā uzskatīja pats dzejnieks – “Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties”. Tādējādi ar katru nopirkto biļeti ikviens līdzdarbojaties šajos darbos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas