Zeltiņas vaigi un apakšdelmi plīvo vējā

0 komentāri

Aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa šonedēļ, par spīti bailēm no augstuma, ļāvusies īpaši ekstrēmam piedzīvojumam – viņa, viesojoties Dubaijā, izmēģinājusi skaidaivingu.

”Ekstrēmas bailes no augstuma jeb akrofobija ir aptuveni pieciem procentiem visas cilvēces. Kopš bērnības es lēni un pakāpeniski esmu sevi pieradinājusi pie aizvien lielākiem augstumiem, bet šodienas piedzīvojums bija lielākais izaicinājums, kādu esmu piedzīvojusi. Bet tas bija tā vērts,” sociālajos tīklos lepojas Zeltiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ņemot vērā manas paniskās bailes no augstuma, es pati tās neuzveiktu. Man palīdzēja, par ko paldies!” savu draugu un atbalstītāju suminājumiem par paveikto komentāros Facebook atbild aktrise un rotu dizainere. ”Redzēt savus vaigus un apakšdelmus plīvojam vējā arī ir ko vērts!” viņa papildina, norādot, ka diezin vai otrreiz kā tādu darītu, bet visus asu izjūtu cienītājus viņa aicina skaidaivingot tieši Dubaijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas