Zeltiņa stāsies pretim virtuozajiem pianistiem

0 komentāri
Zeltiņa stāsies pretim virtuozajiem pianistiem
Publicitātes foto

”Trīs džentlmeņi un dīva: Osokinu dinastijas pianisti un Agnese Zeltiņa,” tā raksturojama programma, kas jūlija izskaņā būs baudāma Dzintaru koncertzālē.

28. jūlijā Dzintaru koncertzālē programmā 3XPIANO pirmo reizi uz vienas skatuves satiksies visi trīs Osokinu dinastijas pianisti un šarmantā Agnese Zeltiņa, kas būs šīs grandiozās klavieru manifestācijas vadītāja.

Agnese Zeltiņa vienmēr bijusi saistīta ar mūziku – bērnībā apguvusi klavierspēli un vairākkārt spēlējusi arī teātra izrādēs. Aktrise labprāt apmeklē klasiskās mūzikas koncertus un ar prieku gaida sadarbību ar virtuozajiem pianistiem.

”Mūziku uzskatu par augstāko no mākslām, jo tā saprotama ikvienam, tai nav valodas barjeru, nav nepieciešams tulkojums un paskaidrojumi,” stāsta Zeltiņa.

3XPIANO koncerta programma radīta, lai skatītājiem atklātu krāšņo un daudzveidīgo klaviermūzikas pasauli. Kopā ar Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķiem solisti izpildīs divas klavierkoncertu virsotnes – Pētera Čaikovska 1. klavierkoncertu un Friderika Šopēna 1. klavierkoncertu. Turpinājumā klausītāji varēs izbaudīt Johana Sebastiāna Baha, Morisa Ravēla un Sergeja Rahmaņinova šedevrus divām un trim klavierēm, kā arī īpaši šim koncertam veidotu muzikālu pārsteigumu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas