Zane Vaļicka nūjošanu praktizē kopā ar kaimiņieni

0 komentāri

Aktrise Zane Vaļicka nūjo jau trīs vai četrus gadus. Ikdienā Zanei patīk gan skriet, gan peldēt. Nūjošanas pamatus viņa sākumā nedaudz apguvusi trenera vadībā. Ar īpašas mobilās aplikācijas palīdzību Zane atklājusi, ka nūjošanas laikā tiek sadedzināts vairāk kaloriju nekā skrienot vai braucot ar velosipēdu. 

”Kad ir briesmīgi liels slinkums iet skriet vai arī nav spēka, tas es parasti pazvanu kaimiņienei un saku: ”Ejam nūjot!”. Tas sanāk savādāk nekā vienkārši paaicināt pastaigāties. Tad mēs jūtamies, ka sportojam. Nūjošanu noteikti var nosaukt par pilnvērtīgu sporta veidu, jo, ja pēc skriešanas jūti, ka slodze vairāk bijusi kājām, tad pēc nūjošanas jūti visu ķermeni, ieskaitot muguru, rokas, vidukli,” atzīst Zane Vaļicka.

Nūjojot tiekot nodarbināti 90 procenti no muskuļiem. Bet, ja nūjošana notiek labā kompānijā, kā nereti gadās Zanei, muskuļi strādā simtprocentīgi.

Tomēr Zane nedomā, ka pilnīgi perfekti pārvalda šī sporta veida tehniku, tādēļ labprāt dzirdētu kādu speciālista padomu.

Ko par Zane nūjošanas tehniku, saka nūjošanas trenere Gaļina Garbatenkova, skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas