Zāģis 3D režisora jauno filmu Džezabella sāks izrādīt Latvijā

0 komentāri

No piektdienas, 7. novembra, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt šausmu filmu meistara Kevina Greuterta jaunāko veikumu – filmu Džezabella (Jessabelle).

Filmas centrā ir Džezabella, kurā, atgriežoties savās bērnības mājās Luiziānas štatā, lai atveseļotos no auto negadījumā gūtajām traumām, nonāk aci pret aci ar ellē ilgi mocītu garu, kurš sen ir gaidījis Džezabellas atgriešanos un neļaus viņai izbēgt no šausmām…

Šausmu filmu Džezabella ir režisējis filmas Zāģis 3D režisors Kevins Greuterts. Lomās – Sāra Snūka (Dusošā skaistule), Marks Vebers (Skots Pilgrims pret pasauli un Salauztie ziedi), Džoela Kārtere (Amerikāņu pīrāgs 2), Deivids Enrdjūss (Pasaules karš Z, Terminators 3 un Cīņas klubs), Ambera Stīvensa (Džampstrīta 22, Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks) un Ana de la Reguera (Kovboji un citplanētieši).

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas