Volejbolists Samoilovs slepeni apprecējies

0 komentāri

Izskatīgais pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs (29) dienā, kad saņēmis Triju Zvaigžņu ordeni, atklājis, ka salaulājies ar savu draudzeni Annu Denisovu.

Par pāra kāzām līdz tam zināja vien tuvākie cilvēki. Volejbolists žurnālam Privātā Dzīve atklāja, ka kāzas notikušas jau septembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aleksandrs un Anna kopā ir jau ilgāk nekā divus gadus. Pirmo reizi pāris sabiedrībā izgāja pirms gada, apmeklējot 18. novembra svētku koncertu.

Samoilovam šī ir pirmā laulība. Žurnāls Privātā Dzīve noskaidrojis, ka iepriekš volejbolistam bijušas attiecības ar ASV dzīvojošo latviešu modeli un aktrisi Aiju Tēraudu un uzņēmēju Jeļenu Vavilovu, ar kuru kopā sportists dibinājis itāliešu apģērbu veikalu Mangano.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas