Vitnijas Hjūstones meita aizvesta no slimnīcas nomirt dabīgā nāvē

0 komentāri

Dziedātājas Vitnijas Hjūstones meita Bobija Kristīna Brauna, kura šā gada februārī mātes nāves gadadienā tika atrasta bezsamaņā vannā, pēc mēnešiem ilgas cīņas par dzīvību šonedēļ aizvesta no slimnīcas. Cerības par viņas atveseļošanos ir zudušas.

Kopš janvāra Hjūstones meitas stāvoklis nav uzlabojies, un nu viņa atvienota no dzīvības uzturēšanas aparātiem un nogādāta invalīdu aprūpes klīnikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plašu rezonansi sabiedrībā izraisījusi 22 gadus vecās jaunietes vīra Nika Gordona rīcība. Jau labu laiku uz viņu krīt aizdomu ēna par iespējamu fiziska spēka izmantošanu pret meiteni, tomēr līdz šim aizdomas netika apstiprinātas.

Nu ir pamats domāt, ka runas nav nejaušas, jo puisis savu sievu pametis novārtā. Bobijas dzīves pēdējās dienās viņš devies simtiem kilometru attāluma uz Floridu, lai baudīju sauli un džakuzi peldes.

Tikmēr Hjūstones meitas radi pulcējušies Atlantā, lai atvadītos no meitenes. Izredžu par atveseļošanos nav, jo viņas stāvoklis turpina pasliktināties.

Ņemot vērā pēdējos notikumus, policija nolēmusi lietu izskatīt nevis kā nelaimes gadījumu, bet gan kā slepkavību, jo pastāv aizdomas, ka Gordons savu sievu iepriekš piekāvis. Tāpat viņu apsūdz meitenes bankas kontu iztukšošanā.

Bobija tika atrasta bezsamaņā vannā tieši trīs gadus pēc mātes nelaimes – arī Vitnija Hjūstone mira vannā pēc sirdslēkmes, ko bija izraisījusi kokaīna pārdozēšana.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas