Visu, ko nezināji par Glastonberijas festivālu, atklāj DaGamba

0 komentāri

Glastonberijas festivāls radies kāda fermera teritorijā un 40 gadu laikā ir attīstījies iespaidīgos apmēros. ”Ja Latvijā mums vasaras festivāli pulcē ap 20-25 tūkstošiem cilvēku, tad tur tie ir 300 tūkstoši. Šo skaitli iespējams aptvert tikai tad, kad pats turp aizbrauc un to ieraugi,” stāsta grupas DaGamba mūziķis Valters Pūce.

”Glastonberijā var ļoti viegli pazust – gan kā apmeklētājs, gan kā mūziķis, jo muzikālais piedāvājums ir ļoti plašs, tāpēc publikai ir izvēles iespējas, un viņi jebkurā brīdī var doties uz citu skatuvi.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grupu DaGamba festivāla organizatori pamanījuši neilgi pēc tam, kad viņi Youtube.com bija ievietojuši video ar savu pašu pirmo skaņdarbu un pirmo uzstāšanos jaunajā sastāvā, kurā viņi ir vien aptuveni gadu.

VIDEO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas