Visdāsnāk atalgotā modele pametīs karjeru?

0 komentāri

Sanpaulu pilsētā Brazīlijā sākusies gadskārtējā modes nedēļa. Šoreiz tai pievērsta liela starptautiskās preses uzmanība, jo tieši šeit pēdējo reizi uz mēles dosies šobrīd vislabāk apmaksātā modele pasaulē – 34 gadus vecā brazīliete Žizele Budhena (Gisele Bündchen).

Šoreiz Sanpaulu modes nedēļai pievērsta lielākā uzmanība nekā citus gadus, jo pēdējo reizi uz mēles kāps brazīliešu nacionālais lepnums Žizela Budhena. Modele, kura pēc Forbes aprēķiniem pēdējos astoņus gadus ir bijusi visdāsnāk atalgotā pasaulē, pēdējo reizi defilēs modes nama Colcci skatē. Pēc tam Budhena vairāk laika plāno veltīt fotosesijām un ģimenes dzīvei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sanpaulu mode nedēļā savu jaunāko kolekciju izrādījis nacionālais zīmols Ellus. Modes nama galvenā māksliniece Adiana Bozona stāsta, ka kolekcijai iedvesma rasta Ziemeļāfrikas valstī Marokā un galvenokārt krāšņajā Marakešas pilsētā. No Marokas bija atvesti arī krāšņie paklāji, kas sedza mēli, savukārt modeles rotāja berberu cilšu amatnieku darinājumi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas