Vīru kopa Vilki: Latviešiem ir sava zeme, par kuru ir jāpastāv

0 komentāri

Vīru kopa Vilki Lāčplēša dienas rītā LNT raidījumā 900 sekundes latviešu sveica ar dziesmu Nav skaitā lieli mūsu pulki. Mūziķu kolektīvs ieskaņojis arī jaunu dziesmu, kurai tapis videoklips.

Jaunā dziesma Tumšis bija gaišis tapa pārstāv senāko karavīru folkloras slāni. ”Tā ir dziesma, kas mazliet raksturo to laiku, kad par mūsu zemi cīnījās visās sētās. Sētas, kas bija tuvāk austrumu robežai, domāja par to, kā savu zemi nosargāt. Tekstā ir tā, ka grib dedzināt krievu pilis, tā nav patiesībā. Patiesībā mēs gribam savu tēvzemi. Un tie, kas mums traucē, lai bišķiņ pabīdās malā,” skaidro Gundars Kalniņš vīru kopas Vilki mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

http://vimeo.com/111327487

Šovakar 11. novembra krastmalā pie Strēlnieku pieminekļa notiks Lāčplēša dienas svinības. ”Tiks atnesta uguns no Brāļu kapiem. Mēs viņu vēl vairāk sasildīsim. Pēc tam uguni aiznesīsim līdz Daugavai un palaidīsim ūdenī, tādējādi izrādot cieņu pret tiem vīriem, kas atdevuši savas dzīvības par mūsu brīvvalsti,” stāsta G. Kalniņš.

Plašāk skaties videosižetā!

Jau ziņojām, ka Lāčplēšu dienas vakarā Latviešu strēlnieku laukumā gaidāms kora, folkloras kopu un rokgrupas Pērkons koncerts.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas