Virsnieks Deiviss iejūtas Teilores Sviftas ādā

0 komentāri

Kāds Doveras pilsētas (Delaveras štata galvapilsēta) policijas virsnieks savā stresa pilnajā darba dienas rutīna radījis video, kurā redzams, kā viņš bez skaņas, kustinot lūpas, dzied līdzi Teilroes Sviftas hitam Shake it off. Video publicēts tikai piektdien, bet jau skatīts vairāk kā 14 miljonus reižu.

Tā bija parasta virsnieka Džefa Deivisa darba diena, kurā radās šis virālais video, ko nopublicēja Doveras policijas YouTube konts. Departamenta pārstāvis atzinis, ka, pateicoties šim materiālam, saņēmis zvanus no Vācijas, Anglijas, Austrālijas un citu valstu medijiem, lai sniegtu komentāru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Deiviss ir policists ar 19 gadu stāžu policijā, un dziesmu zina, pateicoties viņa 10 gadīgajai meitai. Pie zemāk redzamā video ir arī ļoti daudz negatīvu komentāru par to, kā likumsargi patiesībā strādā, taču piekritīsiet – arī viņi ir cilvēki un pelnījuši mazliet brīvības savā ikdienas rutīnā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas