Viņa mūžā bijušas 84 sievietes un 6 sasisti auto, jeb daudz laimes, Aleksandr Sokolov!

0 komentāri

Šodien, 11. septembrī, dzimšanas dienu svin skandalozais fotogrāfs un šova Dejo ar zvaigzni iepriekšējās sezonas dalībnieks Aleksandrs Sokolovs. Viņš savā Facebook profilā nopublicējis sarakstu ar faktiem no viņa dzīves šo 33 gadu laikā.

Provokatīvs, skandalozs, kurš absolūti nebaidās no uzmanības – tādu mēs viņu pazīstam, tāpēc arī šajā viņa publikācijā nav ne miņas no slēpšanās vai kauna, bet gan tieši pretēji, kā jau tas parasti notiek, ja runa ir par Sokolovu. Savā dzimšanas dienā viņš nopublicējis bildi, kurā apkopoti dažādi interesanti fakti par to, kas noticis 33 gadu laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO

Kopumā uz šīs planētas viņš pavadījis gandrīz 12 tūkstošus dienu, kuru laikā sasitis sešas automašīnas un divus motociklus. Pabijis 27 valstīs, zoodārzu apmeklējis 7 reizes, bet sakāvies piecas reizes. Viņa dzīvē bijušas 84 (!) sievietes un arī divi vīrieši. Pilnu sarakstu skaties attēlā, kas atrodams turpmāk!

Foto: privātais arhīvs

Foto: privātais arhīvs

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas