Vilsons, Mielavs, Freimanis – godinām Mārtiņus vārdadienā!

0 komentāri

Šodien vārda dienu svin vairāk nekā Latvijas 13 tūkst. Mārtiņu, bet Aizputē tiks atklātas divas izstādes, godinot mūziķa un aktiera Mārtiņa Freimaņa (1977-2011) piemiņu.

10. novembrī Latvijā svin Mārtiņdienu jeb Mārtiņus. Šie ir gadskārtu svētki, kas iezīmē rudens beigas un ziemas sākumu. Jau vēstījām par senlatviešu ticējumiem iz laika zīmju vērošanas vācelītes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vārda dienu šajā datumā svin vairāk nekā 13 tūkst. Mārtiņu, starp viņiem arī sabiedrībā zināmi un godāti mūziķi, aktieri, pavāri, politiķi. Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Iedzīvotāju reģistra statistikas datiem, lepno Mārtiņa vārdu Latvijā nes 13 111 personas.

FOTO: Latvijas slavenākie Mārtiņi

Izstādes par Freimani

Aizvien nerimstoša ir Mārtiņa Freimaņa piemiņas godināšana. Šodien Aizputē tiks atklātas divas izstādes – Aizputes Tūrisma un informācijas centrā Mārtiņa Freimaņa fotogrāfiju izstāde, kuras uzņēmuši fotogrāfi-amatieri uz Aizputes Mākslas skolas organizētā izstāde/konkurss – Latvijas mākslas skolu Mārtiņa Freimaņa dziesmu attēlojumi tēlniecībā. Izstādes būs skatāma līdz 10. decembrim.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas