Vils Smits repo kopā ar Džimiju Falonu

0 komentāri

Tie, kas redzējuši kaut vienu epizodi no Džimija Felona sarunu šova, zina, ka viņš prot uzņemt savus viesus. Tā, piemēram, šajā gadījumā viņš uzrepoja kopā ar Vilu Smitu, kurš, kā zināms, arī ir diezgan pazīstams reperis.

Neskatoties uz to, ka Holivudas superzvaigzne Vils Smits, kurš zināms arī kā reperis Fresh Prince, nav izdevis neko jaunu jau gandrīz 10 gadus (pēdējais singls izdots 2005. gadā), bet tas ir saprotams, jo viņam tomēr ir jāaudzina bērni. Toties nesen viņš parādīja, ka joprojām pieprot to lietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Liekot lietā īpašu iPad aplikāciju, viņš kopā ar Džimiju Falonu izveidoja paštaisītu mūziku, bet pēc tam norepoja Roba Beisa un DJ E-Z Roka It Takes Two. Kā tas izklausījās? Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas