Viljama un Keitas otrais bērns būs ceturtais rindā uz troni

0 komentāri

Aprīlī pasaulē gaidāmais Kembridžas hercoga Viljama un viņa sievas Ketrinas otrais bērns būs ceturtais rindā uz troni.

“Viņa Karaliskās Augstības Kembridžas hercogs un hercogiene ar prieku paziņo, ka viņu mazulis gaidāms 2015. gada aprīlī,” teikts oficiālā Kensingtonas pils paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

32 gadus vecā Ketrina otrdien pirmoreiz parādīsies sabiedrībā vairāk nekā divu mēnešu laikā. Viņa piedalīsies svinīgā ceremonijā par godu Singapūras prezidentam.

Ketrina pēdējoreiz izgāja sabiedrībā 5. augustā. Smagas grūtniecības toksikozes dēļ viņai nācies pavadīt laiku ārpus sabiedrības redzeslauka.

Pāris pagājušajā mēnesī paziņoja par otrā mazuļa gaidībām.

Ketrina tāda paša iemesla dēļ tika hospitalizēta, kad gaidīja savu pirmo bērnu. Princis Džordžs piedzima 2013. gada 22. jūlijā Londonas Svētās Marijas slimnīcā un svēra 3,8 kilogramus.

Džordžs ir slavenā pāra pirmdzimtais un trešais rindā uz troni. Viņa piedzimšana bija plaši apspriests notikums medijos. Kembridžas hercoga un hercogienes otrais bērns būs ceturtais rindā uz troni, atbīdot savu tēvoci princi Hariju uz piekto vietu.

Kembridžas hercogs un hercogiene cenšas pasargāt savu privāto dzīvi. Šomēnes viņi nosūtīja fotogrāfam, kurš parkā centās nofotografēt princi Džordžu, brīdinājuma vēstuli, kurā draudēja vērsties tiesā.

Pāra runasvīrs pauda aizdomas, ka paparaci esot novērojis prinča dienas režīmu. Karaliskās ģimenes atvasi nācies aizvest no parka Londonā, kad fotogrāfs pienācis pārāk tuvu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas