Vienam no Latvijas seksīgākajiem vīriešiem – 55

0 komentāri

Šodien, 26. janvārī, 55 gadi aprit Dailes teātra aktierim Juris Žagaram, kurš vairākkārt ierindots pievilcīgāko un seksīgāko Latvijas vīriešu topos. Vissirsnīgākie sveicieni šūpuļsvētkos!

Juris Žagars dzimis 1961. gada 26. janvārī Cēsīs. Kaut Cēsu 1. vidusskolā mācījies fizikas-matemātikas klasē, viņu ceļš aizveda uz teātra pasauli un 1986. gadā beidzis Latvijas Valsts Konservatorijas Teātra fakultāti. No 1985. līdz 1992. gadam bijis Jaunatnes teātra aktieris. Dailes teātrī, ar ko Jura Žagara vārds saistāms visvairāk, viņš strādā no 1993./94. gada sezonas. Pa šiem gadiem Dailes teātrī nospēlētas ap 50 lomas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Žagars filmējies arī kinolomās. Pazīstamākās no tām – Virsnieks režisora Aigara Graubas filmā Baiga vasara (2009), Prātnieks Vara Braslas filmā Mērnieku laiki (1991, pēc brāļiem Kaudzītēm), Jānis Vara Braslas filmā Aija (1987, pēc J. Jaunsudrabiņa).

Viņa aktiermeistarība novērtēta arī ar vairākiem apbalvojumiem – Nacionālā kinobalva Lielais Kristaps (2007), Spēlmaņu nakts balva nominācijā Gada labākais aktieris (1997), Nacionālā kinobalva Lielais Kristaps (1986).

Foto: Juris Žagars teātrī un dzīvē

Ar Cēsīm Jura Žagara dzīvē saistās arī šodien – kopš 2007. gada viņš ir Cēsu mākslas festivāla direktors. Cēsīs atrodas arī iecienītais slēpošanas komplekss Žagarkalns, kura īpašnieks ir Žagars.

Žagars ir vairākkārt precējies. 2012. gada vasarā par viņa trešo sievu kļuva Anglijā dzimusī un augusī Trūdija Kīta, kura pēc kāzām pieņēma vīra uzvārdu. Pirms tam viņš bija precējies ar kamerorķestra Sinfonietta Rīga izpilddirektori Indru Lūkinu (šajā laulībā dzimusi meita Ieva) un filozofi Tatjanu Žagari (šajā laulībā dzimuši aktiera dēli Matīss un Jānis).

Jura Žagara brālis ir aktieris, režisors un bijušais Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas