Viena diena kopā ar Gunti Veitu

0 komentāri

Mūziķis Guntis Veits parasti ir labā noskaņojumā un dzīvo tā, lai nebūtu neviena ienaidnieka. Tas arī izdodas, jo nekreņķējas par sīkumiem un dzīvi tver pozitīvi.

”Es “baigi” daudz neņemu galvā, ko man saka. Dzīvoju pilnīgi vienkārši, un tāpēc man laikam nav nedraugu. Var jau būt, ka viņi ir, bet tikai labi maskējas,” stāsta G. Veits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mūziķis ik rītu nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm, pēc tam iedzer tasi melnas kafijas bez cukura. Brokastis neēd.

Bez Tabu komanda sekoja līdzi mūziķa gaitām izrādes Vīrieši, vīrieši tapšanā, mēģinājumā ar grupas Credo ģitāristu, kam sekoja tikšanās ar grāmatu izdevniecības pārstāvi, kam jānodod fotogrāfijas par Credo ziedu laikiem un jāpagūst uz dziesmas ierakstu. Ir krietni pēc pusnakts, kad mūziķis pārrodas mājās. Un tā – katru dienu.

Plašāk skaties videosižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas