VIDEO: visu cieņu! Sergejs Lazarevs: Krima priekš manis ir Ukraina

2 komentāri

Pēdējo dienu lielākā kaislība visā Eiropā (ja ne visā pasaulē) ir notikumi starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Tā finālā spraigā cīņā uzvaras laurus plūca Ukraina, aiz sevis atstājot Austrāliju un Krieviju.

Ukrainietes Džamalas uzvara izraisījusi ”šūmēšanos” arī politiskā līmenī, ņemot vērā situāciju Krimas pussalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr Krievija draud izstāties no Eirovīzijas dziesmu konkursa, tās pārstāvis Sergejs Lazarevs gan ir ieņēmis pavisam citu pozīciju, atzīstot, ka Krima, viņaprāt ir Ukrainas daļa.

”Es diezgan labi pazīstu cilvēkus Ukrainā, tāpēc saprotu gan sāpes, gan pārdzīvojumu, gan nogurumu no politiskās situācijas pēdējo gadu laikā,” pēc dalības talantu šova The Voice ukraiņu versijā. ”Cilvēki gaidīja, gaidīja, cietās, cietās, un pēkšņi tas viss pārtrūka.”

Video

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Anna
  +1

  Anna

  "Priekš manis"??? Vai tiešām ir tik grūti iemācīties latviešu gramatiku ??? Mums, latviešiem, ir tāds brīnumains locījums kā datīvs - atbild uz jautājumu "kam?" . Nevis priekš manis, priekš tevis, priekš Jāņa nes dāvanas, bet gan man, tev, Jānim .

  16.05.2016 19:10

 • Aga
  0

  Aga

  Karteja gudrite :D

  17.05.2016 17:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas