VIDEO: Velgu Vītolu ēterā ierodas apsveikt mazā meitiņa

0 komentāri
VIDEO: Velgu Vītolu ēterā ierodas apsveikt mazā meitiņa
Foto: publicitātes

Raidījumā Dzintara dziesmas rīdziniekiem bija iespēja nosūtīt sveicienus savām māmiņām Mātes dienā, jo Juris Hiršs Vecrīgā devās pārsteigt cilvēkus, sniedzot iespēju, ar raidījuma Dzintara dziesmas starpniecību, sveikt savas mammas. Bet tas nebija vienīgais pārsteigums!

Savukārt raidījuma studijā bija divas māmiņas un divas meitiņas! Viesos tika aicinātas Ira Krauja-Dūduma kopā ar savu meitu Rūtu Dūdumu. Savukārt Juris Hiršs studijā bija atvedis pārsteigumu Velgai Vītolai, jo viņu apsveikt bija ieradusies mazā meitiņa Šarlote, kura sveica savu māmiņu ar dzejoli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sirsnīgās sarunās un ar dziesmām tika iztaujātas Ira un Rūta par muzikālo dzīvi, par mātes un meitas attiecībām. Ira Krauja – Dūduma savulaik bijusi populārā ansambļa Modo soliste, tagad viņa vada bērnu vokālos ansambļus un Mārupes kultūras namu.

Rūta Dūduma ir viena no vokālās grupas Framest lieliskā piecinieka, veido solokarjeru un darbojas dažādos muzikālajos projektos. Viņas ir mamma un meita, abas kopā dzied ikdienā un arī kopā uz skatuves, vārdu sakot – viņas dzīvo ar mūziku sirdīs.

Aizkustinošus brīžus raidījumā ar skatītājiem izdzīvos Velga Vītola-Amantova un Juris Hiršs.

Foto

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas