VIDEO: ups! Aijai Andrejevai koncerta laikā aizmirstas pašas dziesmas vārdi

8 komentāri

Par vietēja mēroga interneta sensāciju kļuvis kāds video ar gaužām vienkāršu parakstu: Kam negadās. Tajā redzams, kā dziedātājai Aishai jeb Aijai Andrejevai koncerta laikā pavisam aizmirstas dziesmas vārdi.

Aijas Andrejevas un Laura Reinika duets izveidojās tālajā 2009. gadā, kad abi mākslinieki “sadziedājās” dziesmā Pasakā, kas vēlāk kļuva par Reinika starptautisko hitu. Nu, septiņus gadus vēlāk, atkal kopā izpildot šo dziesmu, Andrejevai dziesmu vārdi jau izdzēsušies no atmiņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizvadītajā nedēļā abi dziedātāji kāpa uz Supermikrofons skatuves, lai kopīgi… paklusētu.

Video


Foto

8 komentāri

TOP komentāri

 • Agnese
  +4

  Agnese

  Protams, kam negadās, bet nu drausmas..

  02.05.2016 17:30

 • klausītāja no malas.
  +3

  klausītāja no malas.

  Priekšnesums briesmīgs,bet vēl briesmīgāk, ja žūrijā cilvēki,kuri neprot ,vai nevēlas,profesionāli analizēt jauno dziedātāju uzstāšanos. Olgai ,un arī citiem, iesaku padomāt par runas kultūru,neaizvainojot dziedātājus.Kāds mērķis tam visam? Esmu vīlusies...

  02.05.2016 20:39

 • Kuku
  +3

  Kuku

  Ir pat labi, ka viņa paklusē.

  02.05.2016 20:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas