VIDEO: UgunsGrēka aktieris Gints Andžāns sirsnīgi sveic mammu Mātes dienā

0 komentāri

Šodien visā Latvijā tiek svinēta viena no sirsnīgākajām gada dienām – Mātes diena. Tajā īpašus apsveikumus savām māmiņām sarūpējuši ne vien mazie ķipari, bet nu jau krietni paaugušies bērni. Viens no tiem – Dailes teātra aktieris, seriāla UgunsGrēks zvaigzne Gints Andžāns.

LNT brokastu īpašajā Mātes dienas raidījumā Gints Andžāns kopā ar savu mammu Guntu dalījās savās spilgtākajās bērnības dienu atmiņās, kā arī neskopojās ar laba vēlējumiem un komplimentiem savai mammai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā smej pats aktieris, tā nemaz nav, ka viņa mamma nebūtu ietekmējusi viņa profesijas izvēli, jo, redz, jau agrā bērnībā, zīdaiņa vecumā, Gints kļuvis par reklāmas seju vecāku ražotajam pārnēsājamajam bērnu sēdeklītim.

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas