VIDEO: Troņu spēļu reklāmas rullīša autore dzied Jūriņ` prasa smalku tīklu

0 komentāri

Par Vikingu dievieti dēvētā dziedātāja, komponiste un instrumentāliste Eivora pasaules slavu iemantoja pēc tam, kad viņas dziesma tika izraudzīta seriāla Troņu spēles reklāmas rullītim.

Īpaša draudzība mūziķei izveidojusies ar latviešu koklētāju Laimu Jansoni, kura pagājušā gadā ciemojās pie viņas dzimtajās Fēru salās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērn Laimas viesošanās Fēru salās vainagojās ne tikai ar kopīgu muzicēšanu ar Eivoru un viņas grupu uz vienas skatuves, bet koklētāja fērietei iemācījusi arī latviešu tautasdziesmu Jūriņ” prasa smalku tīklu, ko nu viņa labprāt arī izdzied.

Šī ir jau otrā reize, kad dziedātāja ciemojas mūsu valstī. Iepriekš viņa Latvijā uzstājās 2014. gada rudenī, un Eivoru priecējot iespēja tagad Rīgu apskatīt vasarīgā ietērpā.

“Es pamanīju, ka tiem cilvēkiem Latvijā, ko es sastapu, patīk kultūra, māksla un mūzika. Es sastapu dažus ļoti feinus māksliniekus, apģērbu dizainerus, es atklāju daudzas ļoti interesantas lietas,” intervijā LNT 900 sekundēm atklāj Eivora.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas