VIDEO: Sokolova mammas reakcija, izlasot ierakstu dēla izdotajā grāmatā

1 komentārs

Kailfoto meistars Aleksandrs Sokolovs nesen izdevis savu ilgi loloto grāmatu – stāstu krājumu. Lūk, viņa mammas reakcija, izlasot to, ko dēls ierakstījis grāmatā.

”Tas tomēr notika! Neesmu nekāds rakstnieks, bet man ir sanācis uzrakstīt grāmatu! Godīgi, es pats joprojām nevaru tam līdz galam noticēt. Savus stāstus es rakstīju trīs gadu garumā un parasti telefonā, guļot vannā,” atklāj Sokolovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es uzrakstīju apmēram 80 patiesu stāstu par saviem personīgajiem piedzīvojumiem. Lielākā daļa ir saistīti ar sievietēm un ar attiecībām. Grāmata liks jums gan pasmieties, gan nosarkt, gan aizdomāties,” ir pārliecināts fotogrāfs.

”Kad gatavoju tekstus tipogrāfijai, es atsevišķā mapītē saglabāju stāstus kurus negribēju publicēt. Tie bija vai nu pārāk erotiski, vai drīzāk pat pornogrāfiski stāsti. Pāris stāsti var izraisīt agresīvu reakciju no cittautiešu puses. Ir stāsti, kur starp rindām var izlasīt par manām attiecībām ar dažām dziedātājām vai slavenībām. Bet es padomāju, ka dzīvojam vienreiz un atdevu visu drukāt bez korekcijām. Nevienu stāstu neizņēmu ārā. Lai būtu, kas būs.”

”Stāsti ir noformēti tā, ka tos ir ļoti viegli lasīt. Negribēju taupīt uz papīra rēķina – tāpēc ir normāls šrifts un visas omas bez brillēm var baudīt manu grāmatu,” atklāj Sokolovs.

Foto: Sokolova populārākie darbi

Video

Slepeni nofilmēju mammas reakciju, kad viņa izlasīja, ka grāmata ir veltīta viņai :)

Posted by Aleksandrs Sokolovs on piektdiena, 2016. gada 5. februāris

1 komentārs

TOP komentāri

  • Aga
    0

    Aga

    Tā ir mamma !

    06.02.2016 19:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas