VIDEO: seriālu Viņas melo labāk un UgunsGrēks zvaigznes atrādās speciālistam!

0 komentāri

Vakar raidījums Bez Tabu Dzīves smalkumi devās uz stadionu, lai kopā ar speciālistu novērtētu, cik pareizi skrien aktieri Andris Bulis un Jekaterina Frolova.

Aktieris Andris Bulis skrienot bieži, jo spēlē futbolu un basketbolu. Atzīst, ka brīvā dabā nodoties skriešanai sanāk reti, vienīgi, ja kāds draugs piedāvā to darīt kopā. “Man vairāk patīk, kur ir sprints, azarts, jāuzvar, jāzaudē – tas man sagādā prieku! Bet ar gadiem jūtu, ka skriešanai normas robežās vajag pievērst pastiprinātu uzmanību,” raidījumam Bez Tabu Dzīves smalkumi par savu sportisko ikdienu stāsta seriāla Viņas melo labāk Māra lomas atveidotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktrise Jekaterina Frolova bijusi arī sieviešu skrējiena vēstnese, tomēr ārpus telpām skriet izvēlas vienīgi siltā laikā. Ikdienā labprātāk soļo uz magnētiskā skriešanas celiņa. “Jūrmalā skrēju pa mežu, kur ir varbūt maksimums divi kilometri. Man ātri paliek grūti, tāpēc labāk patīk ātri staigāt,” tā seriāla UgunsGrēks zvaigzne par savu fizisko aktivitāšu izvēli.

Bulis atzīst, ka viņš skrien parasti tiktāl, kamēr sāk sāpēt, lai pats apzinās – tas nav pareizi. “Atzīšos, ka pats nezinu, kā pareizi skriet!” Abu aktieru skriešanas manieri vēros un arī vērtēt pieccīņas treneris Staņislas Judkins.

Kāds būs speciālista verdikts, vai aktieri skrien pareizi – skaties raidījuma Bez Tabu Dzīves smalkumi sižetā!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas