VIDEO: re, kā Gacho dauzījās pirms 15 gadiem!

0 komentāri

Mūziķis Gacho izlaidis videoklipu singlam “Mūžam Jauns”, kas ir kompozīcija no jaunākā albuma Smaids līdz ausīm.

”Dziesma ir domāta visiem tiem, kas gremdējas atmiņās par jaunības nedarbiem, čīkstot, ka vairs nav tie gadi un pietiek trakot,” stāsta Gacho un akcentē, ka ”katrs cilvēks ir tik vecs, cik vecs viņš jūtas un gadu skaits ir domāti tikai pozitīvām statistikām.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Videoklips veidots no pēdējo 15 gadu spilgtākajiem dokumentālajiem video no mūzikas izpildītāja personīgajiem arhīviem, akcentē mūziķa pārstāvis Kaspars Jansons.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas