VIDEO: piecgadnieces greizie centieni kļūt slavenai sajūsmina pat Eštonu Kačeru

1 komentārs

Piecus gadus veca Obrija, vēlēdamās kļūt par vienu no stilīgajām dāmām, kuras internetā ievieto savus skaistumkopšanas padomus, piesaistījusi pat pasaulslavenā Holivudas aktiera Eštona Kačera uzmanību.

Tiesa gan, mazās dāmas matu veidošanas video pamācība nav to tām veiksmīgākajām. Sākot jau ar to, ka viņas muti klāj šokolāde un beidzot ar jauniegūto frizūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr vienu gan viņa ir panākusi – nedalītu pasaules uzmanību pēc tam, kad video savā oficiālajā Facebook kontā ievietojis sieviešu mīlulis Eštons Kačers.

”Tev vēl tikai nedaudz jāpatrenējas, Obrij,” viņš mīļi iesaka meitenei.

Video paguvuši noskatīties jau teju 20 miljoni interneta lietotāju. Pieredzējušās video blogeres (vlogeres) par šādu popularitāti varētu tikai sapņot.

Video

Is this how you started, EmmaLee Wolf ?

Posted by Debbie Arnold on piektdiena, 2016. gada 15. janvāris

Foto: sieviešu mīlulis Kačers

1 komentārs

TOP komentāri

  • marta
    0

    marta

    es ar ko līdzīgu bērnībā sastrādāju, bet labi, ka tas nav internetā. vecāki gribēja nogriezt čolku, bet es domāju, lai nenogrieztu čolku, nogriezīšu tos priekšējos matus :D

    01.02.2016 15:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas