VIDEO: labāk par Skuteli! Lembergs stāsta par žurnālisti un “biezpienmaizītes lietu”

0 komentāri

Ventspils mērs Aivars Lembergs allaž izcēlies ar īpaši labu humora izjūtu, tāpēc viņa preses konferenču ierakstus ir jo īpaši jautri skatīties. Šoreiz uzņēmējs stāsta par kādu amizantu piedzīvojumu, kā arī publiski atvainojas žurnālistei.

Tā dēvētā “biezpienmaizītes lieta” atklāj kādu gadījumu, kad Ventspils mērs pirms preses konferences atļāvies notiesāt biezpienmaizīti. To pie sirds ņēmusi kāda telpā toreiz esoša žurnāliste, tāpēc nu pilsētas mērs nolēmis visus iepazīstināt ar notikušā būtību un to, kā vērsis situāciju par labu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lembergs atklāj, ka labi apzinās, ka šāda našķošanās citu personu klātbūtnē klātesošajos var izraisīt apetīti, kā rezultātā izdalās kuņģa sula, no kuras var veidoties arī kuņģa čūla. Tāpēc Ventspils mērs publiski atvainojas žurnālistei un sola nepieciešamības gadījumā arī finansiāli kompensēt viņas ciešanas.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas