VIDEO: kā LNT kolēģi Kristapu Tālbergu ēterā mulsināja

0 komentāri

LNT rīta raidījumā 900 Sekundes allaž valda rosība un jautrs prāts. TV personības prasmīgi ne vien izklāsta svarīgākos notikumus Latvijā un pasaulē, bet arī palīdz radīt labu garastāvokli gan kolēģiem, gan skatītājiem.

Šā rīta 900 Sekundēs kolēģi uzslavēja LNT laika ziņu moderatoru Kristapu Tālbergu, kurš nesen nolēmis atgriezties mūzikas industrijā ar jaunu muzikālo apvienību Irving Ark.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mazliet sakautrējies, Tālbergs kopā ar kolēģiem noklausījās paša iedziedātās kompozīcijas fragmentu.

VIDEO

Pirms aptuveni diviem gadiem aizsākās savstarpēja sarakste un muzikālo domu apmaiņa starp Kristapu Tālbergu un Mārci Jukumsonu-Jukumnieku, kurš tobrīd studēja mūziku Londonā. Šīs komunikācijas rezultātā tapa Irving Ark kodols, kam organiski pievienojās pārējie grupas dalībnieki – Kaspars Niklasons, Krišjānis Bremšs un Sandris Šīrants.

Šā gada vasarā Irving Ark kopā ar producentu Kristoferu Harrisu (Lielbritānija) uzsāka darbu ierakstu studijā Rīgā. Kristofers Harriss ir piedalījies Bear”s Den, Matthew & The Atlas, Smoke Fairies un citu Communion Records albumu tapšanā. Jaunais britu producents 2015. gadā ar grupas Bear”s Den albumu Islands tika nominēts prestižajai The Ivors mūzikas balvai Lielbritānijā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas