VIDEO: Justs atrāda savu Eirovīzijas priekšnesumu

0 komentāri

Līdz Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināliem atlicis pavisam nedaudz! Tieši tāpēc šobrīd pilnā spara rit mēģinājumi. Uz Eirovīzijas skatuves kāpis arī Justs, lai izmēģinātu priekšnesumu, ar kuru jau ceturtdien centīsies iekarot skatītāju sirdis visā Eiropā.

Eirovīzijas dziesmu konkursā Justs uzstāsies otrajā pusfinālā ceturtdien ar pirmo kārtas numuru. Jau tagad bukmeikeri prognozē, ka Justs finālā iekļūs. Par iespējamo vietu pašā konkursā bukmeikeru prognozes gan mainās – sākotnēji viņam tika solīta vieta labāko pieciniekā, bet nu viņš visdrīzāk nenoslīdēšot zemāk par desmito vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Justa priekšnesumam piemeklētas atbilstošas gaismas projekcijas, kā arī nedaudz nomainīts viņa vizuālais tēls – brūno ādas jaku tomēr “izkonkurējusi” melnā.

Video

Foto: Eirovīzijas dziesmu konkursa sarkanais paklājs

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas