VIDEO: grūtniece Kellija Klārksone nesavalda emocijas un saraudina žūriju un visu Ameriku

0 komentāri

Nav nekāds noslēpums, ka, esot bērniņa gaidībās, sievietes kļūst emocionālas un var apraudāties pat pie izlietas sulas. Tad nu vari tikai iedomāties, kas notiek, kad šī emocionālā grūtniece kāpj uz skatuves, lai izpildītu kādu ļoti personisku dziesmu.

Emocijas talantu šovā American Idol sita augstu vilni, kad īpašā viešņa, dziedātāja un kādreizējā šova uzvarētāja Kellija Klārksone, izpildot savu jaunāko dziesmu Piece by Piece, izplūda asarās. Jāatzīmē, ka Klārksone ir jau 8. grūtniecības mēnesī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Uz pauzes palika” ne vien visi skatītāji, bet arī žūrijas locekļi, kuru vidū bija arī pieredzējuši skatuves mākslinieki, tostarp, dziedātāja Dženifera Lopesa.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas