VIDEO: argentīniešu skaistule sadūšojas uzaicināt Obamu uz kaislīgu tango

0 komentāri

Neraugoties uz aizliegumu aicināt ASV prezidentu Baraku Obamu uz deju, argentīniešu dejotāja un bijusī Playboy modele Mora Gouda tomēr sadūšojās un uzaicināja prominento viesi nodejot ar viņu argentīniešu nacionālo un temperamentīgo tango!

ASV prezidents šajās dienās viesojas neplānotā vizītē Argentīnā. Vakar Argentīnas prezidents ar sievu aicināja savu ASV kolēģi ar kundzi uz vakariņām, kuru laikā uzstājās dejotāju pāris, kas izpildīja tango. Neraugoties uz iepriekšējo liegumu neaicināt Obamu, Mora Gouda tomēr izvēlējās uzaicināt Obamu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

”Viņš izskatījās ārkārtīgi samulsis. Bet labi, es dejošu! Sekošu Jums,” Obamas reakciju uz aicinājumu atceras Gouda, piebilsot, ka viņš ir ļoti labs dejotājs, ”šāda iespēja – dejot ar Obamu, negadās katru dienu. Tāpēc nolēmu pamēģināt uzaicināt Obamu!” Savukārt argentīniešu dejotājas partneris uzaicināja ASV pirmo lēdiju Mišelu Obamu, kas esot bijusi ārkārtīgi apmierināta ar deju.

Obamams tango prasmes, protams, uzreiz sākuši vērtēt daudzi eksperti pasaulē. CNN ziņo, ka vairāki tango eksperti ASV gan bijuši kritiski noskaņoti par Obamas tango prasmēm. Lai vai kā, Obama dejojot tango vēl nav redzēts, tāpēc piedāvājam noskatīties video

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas