Vasaras festivālu sezonu atklās Borderrock Valkā

0 komentāri

5. un 6. jūnijā Valkas un Valgas pilsētas svētkos Valkas brīvdabas estrādē notiks Igaunijas un Latvijas kopīgi organizētais mūzikas festivāls Borderrock jeb Robežroks, informē Valkas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere.

Arī šogad akcents likts uz klasiskajām roka stila grupām. Latviju festivālā pārstāvēs leģendārā Jumprava, The Sound Poets, All Day Long, PND, Inokentijs Mārpls. Festivālā uzstāsies arī Vennaskond no Igaunijas un citas grupas.

Darbosies elektroniskās mūzikas telts ar Toma Grēviņa trakā tehno DJ setu, We Are Not Afraid u.c. “Tā būs iespēja izprast, ka roks ir brīvība izpausties un būt tajā atmosfērā, kas tobrīd atbilst iekšējai sajūtai,” stāsta viens no festivāla organizatoriem un grupas Mary Jane līderis Ernests Lībietis.

Biļetes iepriekšpārdošanā būs iespējams iegādāties visās Biļešu servisa kasēs un bilesuserviss.lv. Biļetes cena uz abām festivāla dienām: 12 eiro (iepriekšpārdošanā), 15 eiro festivāla dienā, 10 eiro (katram – vismaz 10 cilvēku grupai), 30 eiro (ģimenes biļete); vienai festivāla dienai: 7 eiro (iepriekšpārdošanā), 10 eiro festivāla dienā, 5 eiro (katram – vismaz 10 cilvēku grupai), 20 eiro (ģimenes biļete). Pensionāriem 5 eiro, bērniem līdz 12 gadiem ieeja bezmaksas. Būs arī telšu pilsētiņa – 2 eiro par teltsvietu, bet automobiļa novietošana pasākuma teritorijā – 5 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas