Van Damme nav zaudējis savu jaunības dienu asumu un dejo kā senāk

1 komentārs

Populārais Holivudas trilleru aktieris Žans Klods van Damme viesojoties pie sarunu šova vadītāja Konana Obraiena demonstrēja, ka nav zaudējis jaunības dienu izveicību un jebkurā brīdī ir gatavs mesties pikantā dejā.

Konans šova laikā aicināja atcerēties, cik van Damme jaunībā bijis seksīgs un kā dejojis filmas Dubultsitiens vienā no epizodēm. Pēc tās noskatīšanās raidījuma vadītājs aktierim pavaicāja, vai viņš nebūtu ar mieru nodejot arī šova laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Van Damme nebija jālūdz divreiz – aktieris kārtējo reizi demonstrēja, ka arī savā vecumā spēj paveikt to pašu, ko jaunībā. Ak jā, un pie reizes arī pārmācīt divus neģēļus, kas viņam ”uzklupa” šova laikā.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Raimonds Cellers
    0

    Raimonds Cellers

    SUPER BOY.

    14.05.2015 21:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas