Valters Frīdenbergs šovu Cilvēks pret mušu nosauc par debilisma kalngalu

2 komentāri

Ceturtdienu vakaros kanālā TV6 ir skatāms jauns humora pilns šovs Cilvēks pret mušu. Pagājušajā reizē ”ringā” izgāja Atis Zviedris, bet šonedēļ mušai pretim stājās seksīgā dziedātāja Paula Dukure.

Jaunais šovs izraisījis “šūmēšanos” arī Latvijas smalkajās aprindās. Neizpratnē par šādu projektu ir dziedātājs Valters Frīdenbergs. “Kas tieši ir TV6 raidījums Cilvēks pret mušu??? Debilisma kalngals! Tieši kurš idiots šo izdomāja, kurš atļāva filmēt un rādīt ēterā???” – viņš pauž sašutumu savā Facebook.com kontā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Man šķita, ka Latvijā atšķirībā no mūsu televīzijas kolēģiem, piemēram, Ķīnā, mums vēl ir pietiekoši augsta radošā kvalitāte! Vai tiešām arī mēs drīz sagaidīsim pretīgi stulbu šovu uzplūdu? Tas tiešām notiek?”

Tikmēr viņa draugi gan neko sliktu nesaskata: “Tikko iegooglēju. Paula Dukure lateksa kostīmā. What’s not to like?”

Paula Dukure cīņā ar mušu devās kā Kaķsieviete, bet kā savu ieroci izmantoja… bungu šķīvjus. ”Kastē principā nenotika nekas tāds, kas nenotiek manā ikdienā – bija lieliska iespēja parādīt savu veiklību!” – par cīņu stāsta pati Paula, kura atklāj, ka sitamie instrumenti palīdz izlikt dusmas.

“Ja šis TV formāts sāk besīt, tad jau tā ir zināma vecuma pazīme… Nekā personīga,” Valteram aizrāda pašmāju realitātes šovu pamatlicējs, režisors un producents, bijušais Talantu Fabrikas vadītājs Māris Ozoliņš.

Foto: Paula Dukure šovā Cilvēks pret mušu

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • SO.
  0

  SO.

  Piekritu Valteram.Starp citu-kas maksā par TV6 raidlaiku?

  23.04.2016 19:54

 • Monika Upeniece
  0

  Monika Upeniece

  Valters vērtē no sava - inteliģenta cilvēka - skatapunkta. Bet tāds izteiciens par zināmu vecumu nav ne oriģināls, ne inteliģents, ne asprātīgs un arī ko liecina... par teicēju pašu. Tas nav nekāds arguments.

  23.04.2016 17:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas