Valsts svētkos Liepājā uzstāsies grupa Iļģi

0 komentāri

Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas priekšvakarā, 17.novembrī, Liepājas klubā Fontaine Palace svētku koncertu sniegs postfolkloras grupa Iļģi, informē kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

Grupu Iļģi viennozīmīgi var dēvēt par Latvijas postfolkloras kustības aizsācējiem un spilgtākajiem pārstāvjiem ar vairāk kā trīsdesmit gadu vēsturi. Lai arī Iļģi dzima kā tipisks folkloras ansamblis, gadu gaitā apvienība transformējusies inovatīvā, profesionālā mūziķu kolektīvā, kura dalībniekiem tautas mūzika ir iedvesma savas daiļrades izpausmei un radīšanai. Grupas kodols nemainīgi bijusi Ilga Reizniece, 33 gadus – koklētājs un dūdinieks Māris Muktupāvels, kā arī vēlāk grupai pievienojušies Gatis Gaujenieks, Mārtiņš Linde un vairāku Latvijā labi zināmu rokgrupu ģitārists Egons Kronbergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

17. novembra koncertā Iļģi atskaņos dziesmu programmu Saules meita, kas Liepājā līdz šim nav skanējusi.

“Būs arī pirmatskaņojumi un danči koncerta beigu daļā. Mums ir gods un prieks Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā spēlēt Liepājā,” saka Ilga Reizniece.

Fontaine Palace atrodas Dzirnavu ielā 4. Koncerta sākums plkst.23:00, ieeja pasākumā no plkst.22:00.

Papildu informācija: fontainepalace.lv un ilgi.lv

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas