Valsts prezidenta amata kandidātu Bondaru katru dienu mājās sagaida kaķītis un divi suņi

13 komentāri

Ja sākumā portāla Skaties.lv plānā bija apzvanīt visus prezidenta amata pretendentus, atsaucīgs bija tikai kandidāts Mārtiņš Bondars, un, pēc viņa atbildēm spriežot, viņš ir liels dzīvnieku mīlis, jo uztur divus suņus, kā arī kaķi.

“Īstenībā, jūs ar šo jautājumu trāpījāt mirklī, kad tas ir diezagan sāpīgs jautājums, jo pagājušajā nedēļā mēs iemidzinājām vienu no saviem labradoriem – Lāci,” skumjas ir dzirdamas Bondara balsī. Viņš atklāj, ka suns jau bijis vecs, tāpēc prātīgākais, ko šādā brīdī iesākt, bija to, ko negrib daudz mīluļu saimnieki. Šis neesot vienīgais zaudējums, jo agrāk ģimenē bijuši veseli četri suņi, bet tieši pēdējie divi gadi bijuši vissāpīgākie, jo nācies apglabāt divus suņus.
Bondaram un viņa ģimenei izsakām līdzjūtību!

Foto: no Mārtiņa Bondara privātā arhīva

Foto: no Mārtiņa Bondara privātā arhīva

Bez aizgājušā labradora, viņam mājās ir vēl viens, kuru sauc Pamis, kā arī mazais Vestailendas terjers Oso. Mājās saimnieku katru dienu sagaida arī kaķītis Kato. Valsts prezidenta amata kandidāts norāda, ka visiem dzīvniekiem šie vārdi doti jau sen, jo tieši tādi rakstīti viņu radurakstos.

FOTO

13 komentāri

TOP komentāri

 • LASTOČKA
  +4

  LASTOČKA

  Lai jums šodien veiksmiga diena! Mana viskvēlāka vēlešanās , un būtu man laba dāvana= 60 gadu jubileja, ja jūs Mārtiņ uzvarētu! Turaties, un vēlu jums veiksmi!

  03.06.2015 07:27

 • bardaks
  +3

  bardaks

  Te tik notiek izsmiešana un zaimošana,lai tik paši apskatās uz sevi.Kas labs var būt kad ražo tikai negatīvas enerģijas.

  03.06.2015 08:16

 • runcis
  +2

  runcis

  Un KĀ ,tavuprāt, jāizskatās priecīgam kaķim?

  03.06.2015 10:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas