“Vāks”! Ne tikai Kanje, bet tagad arī ballīšu karaliene Loena!

0 komentāri

Kā vēsta dzeltenās preses izdevums Privātā Dzīve, ne tikai pretrunīgi vērtētais mūziķis Kanje Vests vēlas pretendēt uz 2020. gada ASV prezidenta vēlēšanām, bet tagad par to publiski paziņojusi arī Lindsija Loena, kura vairāk pazīstama ar savām izdarībām dažādos slavenību “tusiņos” nekā darbos.

Tāpat kā iepriekš minētais Vests, arī Loena plāno pretendēt uz prezidentes amatu 2020. gadā, un tas noticis pavisam interesantā veidā – sociālajā bilžu ievietošanas vietnē Instagram. Viņa pie kādas no savām bildēm ierakstījusi: “2020. gadā es varētu kandidēt prezidenta amatam. Cauri kāpumiem un kritumiem. Jā, mēs varam; darīsim to, Kanje Vest!”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Scanpix/Instagram

Foto: Scanpix/Instagram

Loena gan, visticamāk, pat nenojauš, ka viņas plānā ir viens mazs mīnusiņš – kad pienāks 2020. gada novembris, ASV prezidenta vēlēšanu diena, aktrise būs 34 gadus veca. Bet, lai kļūtu par ASV prezidentu, ir jābūt vismaz 35 gadus vecam.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas