Vai UgunsGrēka Magdas lomas atveidotāja devās uz publiskajām tualetēm, lai izpētītu savu tēlu?

0 komentāri

Viņas vīrs Rihards Šiliņš ir Latvijas Nacionālās operas trompetists. Meita Marta studē socioloģiju Vācijā, bet dēls Kārlis spēlējis Latvijas U-18 basketbola izlasē. Žurnāls Privātā Dzīvē nedaudz pievērsās seriāla UgunsGrēks jaunpienācējai Magdai jeb Latvijas Nacionālā teātra aktrisei Daigai Gaismiņai.

Būt aktieru bērniem ir īpašs pārbaudījums

Aktrises bērniem vienmēr interesējis, ko mamma dara teātrī vai televīzijā. “Man allaž ir svarīgs viņu vērtējums. Ģimene bija pirmā, kurai teicu, ka man ir piedāvājums filmēties UgunsGrēkā. Noskatoties pirmās sērijas, dēls teica: “Bija labi!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Manuprāt, būt aktieru bērniem ir īpašs pārbaudījums. Viņiem jāprot pieņemt vecāku darbu. Skatuve ir viena lieta, mājas dzīve – pavisam kas cits. Jāiemācās sadzīvot ar popularitāti. Domāju, ka manējie ar to veiksmīgi tikuši galā,” cer Daiga.

Daiga Gaismiņa jeb Magda seriālā UgunsGrēks

Ar otro reizi teikusi – jā!

“Šī bija otrā reize, kad seriāla veidotāji man piedāvāja filmēties. Pirmajā reizē biju aizņemta, tagad bija žēl atteikt,” žurnālam Privātā Dzīve stāsta aktrise. “Sen nebiju filmējusies – kopš seriāliem Dzīvoklis un Tumsas puķe. UgunsGrēkam nebiju pārāk sekojusi, bet, ja seriālu skatās jau četrpadsmito sezonu, tas ir zināms rādītājs.

Atšķirībā no teātra, kad lugas eksemplāru tu izlasi un visu jau var izanalizēt, seriālā tēls attīstās gluži kā dzīvē. Piemēram, man vēl nav zināms, kā notiks manas varones attīstība – varbūt Magda testēs savu gribasspēku. To lems scenārija autori un režisore.”

Uz sabiedriskajām tualetēm nedodas

Uz jautājumu, kā vērtē Magdas tēlu, Daiga saka: “Ir pozitīvas un cilvēcīgas izpausmes – gan attiecībās ar meitu, gan citiem cilvēkiem. Ir arī situācijas, kurās viņas sevi nespēj kontrolēt. Viņai ir grūti atteikties no alkohola.” Daigas atveidotā varone ikdienā iztiku pelna, strādājot maksas tualetē. Aktrise teic, – uz maksas tualetēm gan īpaši savu tipāžu nolūkot neesot gājusi. “Galvenais – savā lomā mēģinu balstīties uz īpašībām, kādas ir cilvēkiem ar tieksmi uz alkoholu. Vēroju, domāju. Esmu jau dzīvē šādus cilvēkus pietiekami daudz redzējusi,” tā aktrise.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas