Vai superzvaigzne Bejonse Noulza savai māsai patiesībā ir māte?

0 komentāri

Popzvaigznes Bejonses tēvs un viņas bijušais menedžeris Metjū Noulzs atklājis, – dziedātāja slēpj savu īsto vecumu, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Leģendas par to, ka dziedātāja slēpj savu īsto vecumu, stāsta jau vairākus gadus. Esot pat redzēta viņas dzimšanas apliecība, kur par pasaulē nākšanas gadu minēts 1974. gads. Tas savukārt novedis pie sazvērestības teorijas, ka Bejonses jaunākā māsa Solanža nemaz nav viņas māsa, bet… tīnes gados piedzimusī meita. Un savu īsto vecumu zvaigzne slēpjot tieši tāpēc, raksta Privātā Dzīve. Tā nu sazvērestību mīļotāji uzskata: Bejonse par māti kļuvusi jau 12 vai 13 gadu vecumā, un tagad ir jau vecmāmiņa, jo Solanžai ir 11 gadus vecs bērns.

Savukārt tētis nupat kādā intervijā izpļāpājies, ka viņa ar Pinku un Ašeru esot vienā vecumā, jo agrāk šie “vienaudži” bijuši konkurenti. Tā kā Pinkai jau ir 36, bet Ašeram – 37 gadi, līdz šim par 34 gadus vecu uzskatītā Bejonse ir nedaudz vecāka, kā stāsta.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas