Vai atpazini? Tā 48 gadu vecumā izskatās Artūrs Duboks

0 komentāri

Grupa A-EIROPA ir viena no populārākajām 90. gadu popgrupām Latvijā. Toreiz grupas līderis Artūrs Duboks savaldzināja simtiem jauno dāmu un viņa šarmam bija grūti pretoties. Pagājuši nu jau vairāk nekā desmit gadi, kopš grupa vairs nav slavas zenītā, bet Artūrs Duboks joprojām ir īsts siržu lauzējs.

Spriežot pēc mūziķa ievietotajiem foto sociālajos tīklos, viņš ir nedaudz pamainījis savu vizuālo tēlu, tomēr arī stila maiņa nav šķērslis viņa šarmam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Starp citu, grupa A-Eiropa joprojām aktīvi koncertē. Tuvākais no koncertiem plānots klubā Laternu stundā 27. novembrī. Portāls Skaties.lv saviem lasītājiem piedāvā arī tikt pie ielūgumiem. Viss, kas tev jādara, mūsu Facebook lapā jānorāda draugs, ar kuru kopā šo koncertu apmeklētu.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas