Ar dziesmu Aii Emm Paalii debitē jauns projekts – Horsemen

0 komentāri

Ar dziesmu Aii Emm Paalii Latvijas deju mūzikā sevi piesaka jauns projekts Horsemen.

“Projekta mērķauditorija ir traki cilvēki, kuri nebaidās sirsnīgi ballēties un baudīt dzīvi,” teikts projekta pieteikumā.

“Nav noslēpums, ka šis projekts nav nekas nopietns un tam nebūs nekāda sakara ar akadēmisko mūziku un muzikālajiem kanoniem. Viss, kas nav aizliegts, ir atļauts! Ja arī tu tā domā, Horsemen būs tavs labākais draugs un sabiedrotais,” stāsta mūziķi.

Video filmēšanu un montāžu veica Kaspars Kambars, kura paveikto darbu kontā ir jau vairāki veiksmīgi latviešu mākslinieku video. Dziesmu ierakstījis un producējis DJ Dween.

Filmēšanā piedalījās meitenes no deju studijas Dance of street apvienības House of berries, kas aktīvi strādā pie tā, lai Latvijā popularizētu tādus deju stilus kā booty dance/twerk, dancehall , waacking un vogue.

“Trakajiem pieder pasaule un mēs noteikti esam un būsim traki. Gribam pārsteigt un izklaidēt, gribam likt smaidīt un smieties, un uz dzīvi paraudzīties no saulainās puses. Mēs noteikti radīsim arvien jaunus hitus! Gaidiet un smaidiet!” nākotnes nodomus atklāj Horsemen.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas