Uz ekrāniem iznāk romantiskā filma Trešā persona

0 komentāri

No piektdienas, 12. decembra, Latvijā sāks izrādīt pērn uzņemto romantisko filmu Trešā persona (Third Person) ar zvaigžņotu aktieru sastāvu.

Režisora Pola Hadžisa filma Trešā persona apvieno trīs mīlas stāstus, kas savā starpā saistīti savādā veidā. Katram mīlestība nozīmē kaut ko citu. Vienam tā šķiet viegla un romantiska, otram pienāk vēlu un apzināti, bet citam visu dzīvi tā arī neizdodas piedzīvot īstu mīlestību, kad ne uz mirkli negribas būt šķirtam no paša dārgākā. Vārdu sakot, mīlestība gluži kā varavīksne pēc lietus var zaigot spilgtās krāsās, taču kāds to nemaz nespēj ieraudzīt.

Šo pāru mīlas stāsti uzplauks trīs dažādās un brīnišķīgās pilsētās. Roma ir visu romantiķu sapnis, Parīze – daile visās tās izpausmēs, savukārt Ņujorkā mīlestībai it nemaz neatliek laika. Par spīti tam, ka pilsētas ir dažādas un stāsti atšķirīgi, viņus visus vieno vienas un tās pašas jūtas – gaidītā, poētiskā un mūžīgā mīlestība.

Pols Hadžiss sarakstījis scenārijus tādiem Holivudas projektiem kā Mierinājuma kvants, Kazino Royale, Sarkanā tveice, seriālam Taisni uz dienvidiem un citiem.

Turklāt bez oriģinālā scenārija un spilgtām režisora iecerēm kinomānus gaida patīkama tikšanās ar pazīstamajiem aktieriem Olīviju Vaildu, to pašu Trīspadsmito no seriāla Doktors Hauss un Tronu zvaigzni, Liamu Nīsonu no filmām Šindlera saraksts un Nolaupītā, Milu Kunisu, Kimu Beisingeri, kā arī titulēto skaistuli Džeimsu Franko no filmas 127 stundas. Viņi visi mīlēs, ticēs, pārdzīvos, piedzīvos zaudējumus un sniegs atbalstu saviem tuvajiem. Īsi sakot – dzīvos un mīlēs. Pa īstam!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas