Ušakovs apprec kolēģi Strautiņu

1 komentārs

Šonedēļ kāzas svin Rīgas mērs Nils Ušakovs (38) un viņa sirdsdāma, Rīgas mēra biroja vadītāja Iveta Strautiņa, raksta žurnāls Kas Jauns.

Uz laulību ceremoniju kādā no Rīgas pareizticīgo baznīcām lūgti tikai paši tuvākie Nila un Ivetas radi un ģimenes draugi. Iveta pēc kāzām pieņems vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Strautiņu-Ušakovu, raksta Kas Jauns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Kāzu ceļojuma gan pagaidām nebūs. Daudz darba. Bet gan jau kādā brīvākā brīdī medusmēnesis būs,” žurnālam Kas Jauns atklāj Nils Ušakovs, kurš jūsmu par precēšanos šorīt pauda mikroblogošanas vietnē Twitter.

Runas par pāra attiecībām ļaužu prātus satraukušas jau ilgāku laiku. Nils un Iveta kopā strādā aptuveni sešus gadus un pēdējā laikā īpaši bieži manīti kopā kā darba pasākumos, kuros nereti piedalījās arī Ušakova iepriekšējā sieva Jeļena, tā arī privāti, piemēram, abi divvientulībā devušies izbaudīt Eltona Džona koncertu Arēnā Rīga.

Ušakovam romantiskas jūtas pret Strautiņu uzplaukušas šā gada vasaras sākumā. Abi jau pāris mēnešus dzīvo kopā, tādēļ loģisks ir solis attiecības apstiprināt formāli.

Nilam Ušakovam šī ir trešā laulība. Iepriekš viņš bija precējies ar savu tā laika kolēģi, žurnālisti Mariju Ušakovu. 2010. gadā Rīgas mērs par sievu apņēma tagadējo restorānu biznesa uzņēmēju un TV šova Latvijas Balss vadītāju Jeļenu. Abu starpā pēc šķiršanās vēl aizvien valdot draudzīgas jūtas.

Iveta Strautiņa 1998. gada jūlijā apprecējās ar miljonāra Ivara Strautiņa dēlu Jāni. Šajā savienībā piedzina dēls Edgars. Ivetas un Jāņa laulība jau kādu laiku ir šķirta.

1 komentārs

TOP komentāri

  • eXpeditor
    0

    eXpeditor

    Par ko tieši Ušakovs lepojas? Par to, ka precas trešo reizi? Nav nekas tāds, ar ko jālepojas!

    19.11.2014 12:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas