Ups! Samanta Tīna nespēj atbildēt, kā sauc valsti, uz kuru devusies atvaļinājumā

0 komentāri

Gaužām neveiklu situāciju sociālajos tīklos piedzīvojusi dziedātāja Samanta Tīna, kura nu jau vairāk nekā nedēļu bauda atpūtu siltajās zemēs. Tiesa gan, pati māksliniece nespēj definēt – kurās?

Ņemot vērā, ka Samantas Tīnas fani atrodas ne vien Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs, māksliniece nereti izvēlas ierakstus sociālajos tīklos veikt angļu valodā. Tiesa gan, viena no pēdējiem viņai radusies neliela kļūmīte ar valstu nosaukumiem angļu valodā, ko pamanījis dziedātājs Lauris Reiniks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Nu tad kur tu esi? Dominikānas Republikā vai Dominikā? Tās ir divas dažādas valstis,” talantīgajai māksliniecei aizrāda Reiniks. Šī nav pirmā reize, kad Reiniks, kurš angļu valodu izkopis, regulāri viesojoties Amerikas Savienotajās Valstīs, saviem kolēģiem aizrāda pareizrakstības kļūdas šajā svešvalodā.

“Ko es darītu, ja man nebūtu tik gudru kolēģu?” – uz Reinika aizrādījumiem atbild Samanta.

Foto: Samantas Tīnas atvaļinājums

Foto: Samantas Tīnas ceļojumi

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas